RSS
sobota, 27 czerwca 2009

Ten bardzo świeżo ulubiony kubek (bo przesyłka z jego zamówieniem dotarła dopiero wczoraj) należy do babeczki, która prowadzi bloga o designie i trendach w aranżacji wnętrz - babeczka.blox.pl.
Po babeczce spodziewałam się bardzo designerskiego naczynia i nie zawiodłam się:) Kubeczek, jak i czajniczek należące do tego zestawu, są bardzo oryginalne zarówno w formie, jak i we wzorze.

"(..) motywy wycinanek ludowych w nowoczesnych wnętrzach to jest coś co mi się bardzo podoba. Ważne żeby nie przesadzić, czyli zastosować takie motywy jako detale, akcent. No i uważam,  że taka ceramika stołowa świetnie się może prezentować w minimalistycznie urządzonym mieszkaniu" - pisze babeczkaa.


Właścicielka od razu zastrzegła sobie, że jej ulubione typy zmieniają się w zależności od tego gdzie jest i co akurat robi, toteż myślę, że babeczkaa zagości jeszcze na naszym blogu:)

 

Gdyby ktoś pozazdrościł to kubeczek można zamówić w HAUSMALER

15:01, granatowekorale
Link Komentarze (2) »
czwartek, 25 czerwca 2009

Pierwsze foto otrzymałam wczoraj od autorki bloga zapiski teściowej. Już na samym początku nie jest łatwo, bowiem okazało się, że nawet sama właścicielka nie wie czy pije z kubka czy z dużej filiżanki:) Wiadomo natomiast, że w środku jest afrykańska kawa z mlekiem. Kawę prosto z palarni dostarcza Mąż. A samo naczynie jest prezentem od Córki.

Od razu pomyślałam sobie, że skoro nie wiadomo czy to kubek czy filiżanka to domownicy muszą mieć problem z komunikacją typu "podaj mi kubek/filiżankę", "umyj kubek/filiżankę". Na szczęście nie:)


Przedmiot ma swoją nazwę.

Oto nazwa: "Kochanie, zdaje się, że właśnie spaliłem twój buduar...".

11:44, granatowekorale
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 czerwca 2009

Mam nadzieję, że blog zapełni się zdjeciami Waszych kubeczków i filiżanek, a Wy zechcecie opowiedzieć o tym, co i gdzie popijacie. Zapraszam:)

12:54, granatowekorale
Link Dodaj komentarz »